Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji

Długości standardowe wszystkich elementów to 2,5 mb. (takie elementy podlegają reklamacji oraz zwrotowi)

Przy zamówieniach wymiarów: 2 mb i 1 mb - tniemy na wymiar klienta z standardowego wymiaru 2,50 mb - towar taki nie podlega reklamacji oraz zwrotowi.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, przyczynę reklamacji, datę zakupu oraz  paragon.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dokumentu zakupu (paragon).

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


Sklep DREWNO-MARKET.pl
41-200 Sosnowiec
ul. Staropogońska 36Zwrot towaru

zwrotowi nie podlega towar przycięty na wymiar klienta zgodnie z jego dyspozycją pomalowany, zniszczony w czasie transportu przez firmę kurierską.

zwrotowi nie podlega towar odkształcony odbiegający od stanu z dnia wydania dla klienta


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru od daty odbioru.  Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres w w/w terminie. Zwroty po upłuwie ustawowego terminu nie będą przyjmowane.

 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon. 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl